Audioquest Rocket 22 black bulk 100 m, cena 1 m

Flexibilný reproduktorový kábel z kombinácie medi LGC a PSC z vynikajúcimi zvukovými vlastnosťami.
Viac informácií
AudioQuest ROCKET 22 - bulk - black
AudioQuest ROCKET 22 - bulk - black
Audioquest Rocket 22 bulk 100 m, cena 1 m
50,00 EUR 41,67 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqrock22bEAN092592005983VýrobcaAudioquest

Rocket 22 je vysoko kvalitný reproduktorový kábel z prémiovej medi LGC s dlhým zrnom, certifikovaný pre CL3 / FT4 a navrhnutý tak, aby ho bolo možné ľahko a rýchlo inštalovať tak v profesionálnych, tak domácich aplikáciách Full-Range alebo Single-BiWire. Tieto vlastnosti zz neho robí vynikajúcu voľbu pre inštalačné techniky


LGC - MEDENÉ VODIČE S dlhými vláknami / PSC - MEĎ s dokonalým POVRCHOM

Rocket 22 používa starostlivo zvolenú kombináciu medi s dlhým zrnom (LGC) a vysoko čistej medi Perfect-Surface Copper (PSC). LGC má menej nečistôt a menej vnútorných spojov zŕn než štandardné meď OFHC, zatiaľ čo rovnomernejšie, hladšie a čistejšie povrch PSC ďalej eliminuje tvrdosť a zlepšuje čistotu. Všetky vodiče Audioquest navyše smerové pre optimálny rozptyl šumu.

IDEÁLNE PRE KONFIGURÁCIA S JEDNODUCHÝM ALEBO SINGLE BI-WIRE zapojením

Použite Rocket 11 ako kábel celej rady, s červenými (+) a čiernymi (-) vodičmi zoskupenými dohromady, alebo ak reproduktory poskytujú oddelené basové a výškové vstupy, ďalej optimalizujte výkon systému dvojakom zapojením.

POLOTUHÁ KONŠTRUKCIA

Každá následná vrstva v špirále spletených vodičov je vedená v smere opačnom k základnej vrstve. Táto technika eliminuje kontaktné línie medzi susednými vrstvami vodičov, pričom zvyšuje tlak v kontaktných bodoch, a tým výrazne znižuje interakcie elektrického kontaktu medzi jednotlivými prameňa, čo znižuje mieru skreslenia.

DVOJITÁ GEOMETRIA DVOJITÉHO krútenie s NÍZKOU indukčnosti

Typický reproduktorový kábel s paralelnými vodičmi má pomerne vysokú indukčnosť, v priebehu času vytvára skreslenie, čo vedie k nepríjemnému zvuku bez detailov. V rakete 22 sú dva vodiče v každom kábli krútené okolo seba, čo zaisťuje nižšiu indukčnosť, väčšiu jasnosť a vynikajúce rozlíšenie basových i vysokých kmitočtov.

Konektory Audioquest SureGrip 100 alebo SureGrip 300 či už vidličky alebo banániky, s priamym postriebrením bezmedzivrstvy niklu spôsobujúceho skreslenia sú pre tento kábel ideálnym zakončením (nutné dokúpiť).

Rocket 22 je certifikovaný podľa normy CL3 / FT4.

RECENZIA:

What Hi-fi? (EN)

HIFI CHOICE (EN)

VIDEO (YOUTUBE)

Výroba kábla

AudioQuest ROCKET 22 - bulk - blackAudioQuest ROCKET 22 - bulk - black
Audioquest Rocket 22 bulk 100 m, cena 1 m
PopisObrázky