Audioquest Rocket 88 SBW -1,5 m - sada reprodukt. kábla Single Bi Wire zlaté banániky

Sada excelentných reproduktorových káblov v prevedení Single-BiWire s aktívnym systémom pre polarizáciu dielektrika (DBS).
Viac informácií
AudioQuest ROCKET 88 SBW (zlaté banánky)
AudioQuest ROCKET 88 SBW (zlaté banánky)
Audioquest Rocket 88 SBW Single Bi Wire - banániky
Audioquest Rocket 88 SBW Single Bi Wire - banániky
Audioquest Rocket 88 SBW Single Bi Wire - banániky
1 089 EUR 907,5 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqrock88sbw0015banVýrobcaAudioquest

Audioquest Rocket 88 SBW - vynikajúca reproduktorová sada káblov v prevedení Single BiWire s aktívnym DBS systémom 72 V

Bi Wiring: Rocket 88 je vynikajúci Single-BiWire reproduktorový kábel s neuveriteľne výhodným pomerom výkon / cena. Double Star-Quad geometrie rozdeľuje kábel na koncoch a mení Rocket 88 na pravý BiWire set vďaka magnetickej nezávislosti každej sekcie štyroch vodičov. Jedna skupina štyroch vodičov je zameraná skôr na dokonalosť výšok, zatiaľ čo druhá je zameraná viac na basovú zložku. Dohromady tvorí výborne vyvážený Single-BiWire dizajn.

"Double Star-Quad" - Sofistikovaná kombinácia neobyčajných materiálov a výborne premysleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný prenos audio signálu plne v duchu základnej myšlienky výrobcu Audioquest "Do No Harm". Toto heslo možno preložiť ako snahu čo najmenej ovplyvniť či poškodiť pôvodnej signál. Preto sú vodiče Rocket 88 vyrobené z vysoko čistej výberovej medi s dokonale hladkým povrchom PSC +. PSC + znamená menej prechodov v rámci štruktúry materiálu, a tým pádom citeľne menšie skreslenie zvuku, lepšiu výkonnosť a dychberúci hladkosť aj čistotu. PSC + tak významne lepšie eliminuje " drsnosť "zvuku a zlepšuje jeho jasnosť. Vo výsledku to umožňuje kábla Rocket 88 podávať úplne číry a nevídane jasný zvuk.

Ďalšie technológie, ktoré radia kábel Audioquest Rocket 88 medzi špičku:

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohltenie šumu a presluchov: Potiahnutie negatívnych vodičov špeciálnou vrstvou čiastočne vodivého polyetylénu s obsahom uhlíka. Tento výnimočný materiál tlmí ruchy, ktoré tak nie sú prenášané späť do zosilňovača. Kladné vodiče sú potom izolované pomocou polyetylénové peny sa vstříknutým dusíkom, pretože je nízko-stratová a priaznivá čo sa rušenie a skreslenie signálu týka.

Dielectric-Bias System (DBS): Všetky typy izolácie spomaľujú signál vnútri vodiče. DBS systém

vytvára silné elektrostatické pole, ktoré sýti a polarizuje molekuly izolácie. Tým je minimalizované

ukladanie energie v izolácii a početné nelineárne oneskorenia, ktorá sa tu vyskytujú. Zvuk má potom prekvapivo čisté pozadie, vyniknú detaily a tiež dynamický kontrast. Batérie vydržia roky, skúšobné tlačidlo a zabudovaná LED umožňujú ich občasnú kontrolu.

Double Star-Quad geometria: vzájomná poloha vodičov a ich správne usporiadanie definujú základné elektrické vlastnosti kábla (kapacitancii a indukčnosť). Avšak, dokonca aj keď sú tieto vlastnosti udržiavané v rozumnej rovnováhe, vzájomný vzťah vodičov môže veľmi ovplyvniť výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepcia kábla Rocket 88 ponúka oveľa lepšie vlastnosti (dynamický kontrast a zrozumiteľnosť), než keby boli rovnaké vodiče vedené paralelne.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, podľa svojej veľkosti a tvaru, specificický profil rucšení. SST je metóda, ktorá značne obmedzuje vznikania nedokonalostí signálu starostlivú kombináciou vodičov s rôznym prierezom. Rocket 88 vďaka tomu prináša čistý, číry a dynamický zvuk.

Izolácia z penového polyetylénu (na všetkých pozitívnych vodičoch): Akýkoľvek pevný materiál susediaci s vodičom je v skutočnosti súčasťou nedokonalého obvodu. Izolácia vodičov a materiály plošných spojov pohlcujú energiu. Časť tejto energie je uložená a následne uvoľnená vo forme skreslenie Rocket 88 však na oboch pozitívnych vodičoch používa vzduchom plnenú izoláciu z penového polyetylénu. Pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén má nízku stratu a benígne profil skreslenie, Materiál Foamed-PE vďaka svojmu vysokému obsahu vzduchu spôsobuje oveľa menej efektov rozostrenie ako iné bežne používané materiály

Zakončenie: Konektory SureGrip 500 použitím priamo pozlátené alebo postriebrené pokovovanie na vysoko kvalitné základné masívny kov z purpurovej medi. Vzácny čistý kov je na purpurovú meď nanášaný priamo ako hrubá vrstva bez bežne používané medzivrstvy, ktorá môže byť príčinou strát. U SureGrip 500 nie sú používané žiadne podkladovej mosadzné vrstvy, ktoré by nevyhnutne spôsobovali skreslenia alebo inak poškodili zvuk. SureGrip 500 využíva efektívny systém spájkovanie za studena. Vysoko kvalitný plášť konektora je vyrobený z patentovaného materiálu podobného keramike a jeho prednosťou je silná odolnosť proti rušeniu.

4 vodiče s pevným jadrom, meď s dokonale hladkým povrchom (PSC +)

Priemer: 13 AWG (2,63 mm²)

  • Rocket 88 je vďaka magnetickej nezávislosti oboch "Quad" polovíc vodičov výnimočný "Single-BiWire" kábel

  • V sade jeden pár káblov

  •  

Poznámka: zakončenie kábla sú patrične označené ( "Speaker End", alebo "Amp End"), zapojte ich, prosím, podľa tohto označenia.

 

odkazy:

AudioQuest ROCKET 88 SBW (zlaté banánky) AudioQuest ROCKET 88 SBW (zlaté banánky)
Audioquest Rocket 88 SBW Single Bi Wire - banániky
Audioquest Rocket 88 SBW Single Bi Wire - banániky
Audioquest Rocket 88 SBW Single Bi Wire - banániky
PopisObrázky