Pro-Ject T1 BT Walnut OM5e

Elegantný gramofón s phono predzosilňovačom a Bluetooth vysielačom.
Viac informácií
Pro-Ject T1 BT
Pro-Ject T1 BT
Pro-Ject T1 BT
499,0 EUR 415,8 EUR bez DPH
Není skladom

Tovar je možné vyzdvihnúť v našom sklade: na vyžiadanie
Tovar je možné doručiť kamkoľvek do ČR: na vyžiadanie

Dostupnosť je aktualizovaná 1x za 60min. Pre overenie 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kód9pt1btwntom5EAN9120097822017VýrobcaPro-JectZáruka24 mesiacov

 

Prvý gramofón z novej série T, ktorý si kladie za cieľ prinášať skutočný hi-fi zvuk za prekvapivo nízku cenu. Výsledkom výrobného procesu aj výberu prémiových materiálov je elegantný štýlový dizajn a bohatý, živý zvuk. Všetko bez kompromisov, obvyklých v takto nízkej cenovej kategórii.

  

Pri výrobe šasi neboli použité žiadne plastové diely a je starostlivo vyrobené tak, že vo vnútri nenájdete žiadne dutiny. Vďaka tomu sú účinne eliminované nežiaduce vibrácie. Gramofón T1 BT osadený ťažkým skleneným tanierom. Výsledkom tejto konštrukcie je dokonalá eliminácia rezonanciou, bežných u iných lacných riešení s tanierom z plastu, hliníka alebo iných ľahkých materiálov. Účelne zvolenej nôžky zaistí vynikajúcu izoláciu gramofónu od okolitých vibrácií.

  

Vďaka zvoleného riešenia pohonu je T1 BT schopný zabezpečiť hladké a stabilné otáčanie taniera, bez vplyvu nežiaducich vibrácií, nutné pre presné vedenie ramena a hrotu prenosky v drážke. Nové rovné rameno gramofónu T1 BT je založené na osvedčených riešeniach Pro-Ject. Účinná dĺžka 8,6 ", tuhá jednodielna konštrukcia z hliníka a vynikajúce ložisko s minimálnym trením sú dôležitými aspektmi pre absolútnu presnosť sledovania. Headshell je súčasťou ramena, a okrem elegantného vzhľadu zamedzuje toto riešenie vzniku vibrácií a prináša tak významné zlepšenie oproti odnímateľným lepeným, alebo inak montovaným headshell. Gramofón T1 BT je dodávaný s predinštalovanou MM prenoskou Ortofon OM5e s eliptickým diamantovým hrotom, ktorá zaisťuje živý a presný zvuk.

 

Gramofón T1 BT je ideálnym doplnkom modernej domácnosti. Okrem bežného linkového výstupu umožňuje vďaka vstavanému phono predzosilňovaču pripojenie k akémukoľvek zosilňovaču a navyše má integrovaný Bluetooth vysielač, vďaka ktorému je možné prenášať bezdrôtovo signál z gramofónu priamo do Bluetooth reproduktorov.

  

Súčasťou T1 BT je silne tienený, polo-symetrický phono kábel s nízkou kapacitou as RCA zakončením, navrhnutý spoločnosťou Pro-Ject. K dispozícii je tiež protiprachový kryt a plstená podložka na tanier pre zvýšenú ochranu vašich gramofónových platní.

  

T1 BT je nový cenový zázrak. Hi-Fi gramofón, ktorý vyzerá aj hrá skvele, vyrobený v Európe, v továrni s desiatkami rokov tradície a skúseností pri vývoji a výrobe špičkových gramofónov.

 

RECENZIA:

 

WHAT HI-FI

 

SON-VIDEO

 

AUDIO ADVICE

 

VIDEO RECENZIA NA YOUTUBE

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 

Prenoska: Ortofon OM5e

 

Rýchlosť: 33, 45 (manuálny zmena otáčok)

 

Pohon: remienkový

 

Rozptyl rýchlosti: 33: 0,7% / 45: 0,6%

 

Kolísanie rýchlosti: 33: 0,25% / 45: 0,23%

 

Tanier: Ťažký, 8 mm hrubý, sklenený tanier s plstenou podložkou

 

Hlavné ložisko: Nerezová oceľ / mosadz

 

Pomer signál / šum: 65 dB

 

Rameno: 8.6 "z hliníka

 

Účinná dĺžka ramena: 218,5 mm

 

Presah: 18,0 mm

 

Efektívny hmotnosť ramena: 8,0 g

 

Protizávažie: 5 - 10 g (predinštalované)

 

Rozsah prítlačnej sily: 0 - 50 mN (17,5 mN - prednastavené)

 

Dodávané príslušenstvo: protiprachový kryt, plstená podložka na tanier

 

Napájanie: 230 V / 50 Hz

 

Spotreba energie: 3 W max

 

Rozmery: 415 x 100 x 335 mm (Š x V x H)

 

Hmotnosť: 3,8 kg netto

Pro-Ject T1 BTPro-Ject T1 BT
Pro-Ject T1 BT
PopisTechnické parametreObrázkyNa stiahnutie