AQ Labrador 26 MKIII mahagón

Trojpásmová reprosústava osadená reproduktormi Scan-Speak (basy a stred) a výškovým Vifa, 240W.
Viac informácií
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagon
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagon
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nedostupné

Produkt sa nedá zakúpiť.

Kód0l263mEAN8595122702052VýrobcaAcoustique QualityZáruka24 mesiacov

 

Trojpásmová stĺpová reprosústava s predným bassreflexom - najpredávanejší model z rady Labrador


  

Úplne univerzálne reprosústava, dlhoročná stálica v ponuke, je kompletne osadená dánskym reproduktory. Zvuk mieria mimo svoju cenovú kategóriu a poteší aj náročných audiofilov.

 

Ozvučnice je vyrobená z kombinácie MDF a drevotrieskových panelov. Vynikajúci tuhosti bolo dosiahnuté spojením plošných a krížových výstuh, samozrejmosťou je použitie sendvičového čela. Tuhosť a odolnosť proti vibráciám je jedným zo základných kameňov kvality zvuku L26 MKIII.

 

Pár basových reproduktorov Scan-speak s veľkými 8 "membránami zo sklenených vlákien, presným symetrickým gumovým závesom a silným magnetom na liatom koši je ďalším nevyhnutným prvkom na dosiahnutie mohutného a presného basu. Basreflex je umiestnený na čelnom paneli, vďaka tomu je možné umiestniť reprosústavu až ku stene bez výraznej zvukovej deformácie.

 

Stredový reproduktor využíva rovnakých prvkov ako obaja woofery - tuhý alumíniový kôš, gumový záves, lineárny magnetický motor a ľahkú membránu tkanou z uhlíkových vlákien. Aj tento reproduktor pochádza z dánskej dielne Scan-speak a je uložený v samostatnom oddelenom a dobre zatlmenie porstoru, ktorý je súčasťou vnútorných výstuh.

 

O reprodukciu najvyšších kmitočtov sa stará 1 "výškový reproduktor s textilnou kalotou a Ferrofluid, ktorý je jedným z najlepších modelov firmy Vifa.

 

O rozdelenie funkcií medzi jednotlivé meniča sa stará elektronická výhybka, vyrobená metódou D2D s použitím presných zvitkových polyesterových kondenzátorov, aplikovaných na nosnom paneli s spájkovacími bodmi.

 

Vnútorná kabeláž pochádza od fenomovaného amerického vyrobca Audioquestz radu štar- quad a všetky vnútorné spoje sú spájkované za tepla.

 

Reprosústava je opatrená odnímateľným krycím rámčekom, ktorý je upevnený pomocou neviditeľných integrovaných magnetov. Vďaka tomu je čelo reprosústavy po sňatí rámčeku čisté, bez rušivých otvorov. Spodná strana je osadená osadenými odhmotňovacími hrotmi.

 

Zvukovo je L26 MKIII veľmi univerzálny reprosústava, ktorá si brilantne poradí s akýmkoľvek hudobným žánrom. Má mohutný a pevný bass, veľmi dobre čitateľné stredné pásmo a jemné výšky Zvládne dynamické rockové pasáže rovnako dobre ako detailné prezentáciu komorných vokálov. L26 MKIII je samozrejme tiež vhodná na pozícii predných reproduktorov domáceho kina.

 

Cena za 1 PÁR!

 

 

TESTY A RECENZIA


 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE


  

 • Systém: 3-pásmový
 • Impedancia: 8 Ω
 • Šumový výkon: 120 W
 • Hudobný výkon: 240 W
 • Citlivosť: 89 dB / 1 W / 1 m
 • Frekvenčný rozsah: 25 Hz - 30 kHz v 6 dB pásme
 • Výhybka: 12,6 / 12,18 dB / oct
 • Rozmery (šxvxh): 256 mm x 1000 mm x 330 mm
 • Hmotnosť: 25 kg
 • Objem: 61 l
 • Ozvučnice typu bassreflex
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagonAQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagon
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
PopisTechnické parametreObrázkyNa stiahnutie