Audioquest Forest 16 m -HDMI kábel

High-endový HDMI - HDMI kábel verzia 1.4. Pevné vodiče s 0,5% striebra, pevná izolácia z polyetylénu s vysokou hustotou.
audioquest_hdmi_forest-v14(1)
audioquest_hdmi_forest-v14(1)
Audioquest Forest HDMI kábel High Speed with Ethernet
479,0 EUR 395,9 EUR bez DPH
Skladom
Osobne v predajni:dnesPrepravnou spoločnosťou:zajtra
Kódqforhdmi0160EAN092592077935

Vysokorýchlostné high-speed with ethernet HDMI - HDMI kábel.

HDMI 1.4: Forest HDMI má oproti svojim predchodcom navyše 0,5% postriebrení vodičov spevným jadrom. Ako všetky Audioquest HDMI káble aj Forest HDMI používa pevnú vysokohustotný polyetylénovou izoláciu a presnú geometriu. Osobitnú pozornosť sme venovali tiež maximalizáciu výkonu HDMI a skutočne, Audioquest HDMI káble naozaj podávajú výkon hodný novej úrovne.

Vodiče z dlhých vlákien 0,5% striebra: Pevné vodiče eliminujú interakcie medzi vláknami a chvenie, bežné zdroje rušenia. Pevné postriebrené vodiče sú perfektné pri použití vysokofrekvenčných signálov. Tieto signály práve pre svoju vysokofrekvenčnost cestujú takmer výlučne na povrchu vodiče. Pretože je povrch tvorený vysoko čistým striebrom, výkon je veľmi blízko výkonu káblu z čistého striebra, ale cena takéhoto kábla sa blíži skôr kábla medenému. Ide o neuveriteľne cenovo prijateľný spôsob výroby veľmi kvalitných HDMI káblov.

Penová polyetylénová izolácia: Každý pevný materiál priliehajúce k vodiči je v podstate súčasť nedokonalého obvodu. Všetka izolácie drôtov a materiály obvodové dosky absorbujú energiu (spôsobujú straty). Časť tejto energie je uložená a potom vypustená ako rušenie. Forest HDMI využíva na izoláciu vodičov penovou polyethylenovou izoláciu plnenú vzduchom, pretože vzduch neabsorbuje takmer žiadnu energiu a polyetylén je nízkostratový a priaznivý čo sa skreslenia týka. Výsledkom je znateľne menej skreslený zvuk, ako pri použití bežných materiálov.

Ethernet a audio return kanál: Všetky AUDIOQUEST HDMI káble sú označené ako vysokorýchlostné sethernetem a spoľahlivo prenáša spätný zvukový kanál ARC.

Smerovosť: Všetky audio káble sú smerové. Správny smer záleží na vodičoch vkaždom Audioquest kábla. Všetky signálne vodiče sú kontrolované pre správny smer digital-audia, dokonca sú vodiče vAudio-return kanálu vedené obráteným smerom, aby bol zaistený čo najlepší výkon tejto aplikácie. Šípkami je na každom kábli jasne zaznačený správny smer použitia.

odkazy:

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

https://www.whathifi.com/audioquest/forest/review

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

Oficiálne stránky kábla Forest HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

audioquest_hdmi_forest-v14(1)audioquest_hdmi_forest-v14(1)
Audioquest Forest HDMI kábel High Speed with Ethernet
PopisObrázky