Audioquest Type 4 repro kábel - 1,5 m (FR) - banana

Audioquest Type 4 FR, sada rokmi preverených reproduktorových káblov s medenými vodičmi z dlhými zrnami (LGC). Zakončené banániky.
Viac informácií
Audioquest Type 4 repro kábel - 2 m (FR) - banana
Audioquest Type 4 repro kábel - 2 m (FR) - banana
Audioquest Type 4 repro kábel - 2 m (FR) - banana
cablu-audioquest-type-4-singile
229,0 EUR 189,3 EUR bez DPH
Není skladom
Kódqtype40015frbEAN092592088054

 

Audioquest Type 4 FR, sada rokmi preverených reproduktorových káblov s medenými vodičmi z dlhými zrnami (LGC). zakončené banániky


  

Audioquest Type 4 FR, sada reproduktorových káblov v prevedení full-range, "Séria 4" (4-Series) je pravdepodobne najúspešnejší sériou Audioquest za celú tridsaťročnú históriu spoločnosti. Korene vývoja Type 4, siahajú až do neskorých osemdesiatych rokov. Základné geometrie a organizácie vodičov sa nezmenila od roku 1995, pretože akýkoľvek zásah do ich veľkosť, umiestnenie vodičov série 4 by zhoršil výkon a kompromitoval vlastnosti kábla.

 

Základným heslom spoločnosti Audioquest je "Do No Harm", čo by sa dalo preložiť ako snaha čo najmenej ovplyvniť / poškodiť pôvodný signál. Preto je Type 4 kábel nadštandardne kvalitné; vyrobený z vysoko čistej výberovej OFHC medi s dlhými zrnami (LGC), čo znamená menej prechodov v rámci štruktúry materiálu, a tým pádom citeľne menšie skreslenie zvuku.

 

Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality vedeného signálu disponuje Type 4 technológiami:

 

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohltenie šumu a presluchov): potiahnutie negatívnych vodičov špeciálnou vrstvou čiastočne vodivého polyetylénu s obsahom uhlíka. Tento výnimočný materiál tlmí ruchy, ktoré tak nie sú prenášané späť do zosilňovača. Kladné vodiče sú izolované pomocou polyetylénovej peny sa vstříknutým dusíkom, ktorá je Nízkostratové a priaznivá čo sa ruchov a skreslenia signálu týka.

 

Star-Quad geometria: Vzájomná poloha vodičov a ich správne usporiadanie definujú základné elektrické vlastnosti kábla (kapacitancii a indukčnosť). Avšak, dokonca aj keď sú tieto vlastnosti udržiavané v rozumnej rovnováhe, vzájomná poloha vodičov môže veľmi ovplyvniť výsledný zvuk. Star-Quad koncepcia kábla Type 4 ponúka niekoľkonásobne lepšie vlastnosti, než keby boli rovnaké vodiče vedené paralelne.

 

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, podľa svojej veľkosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metóda, ktorá značne obmedzuje vznikania nedokonalostí signálu starostlivú kombináciou rôzne veľkých vodičov.

 

  • Žily sú samostatne izolované, spoločne opláštené do jedného vodiča.
  • Materiál: polotuhý sústredený zhluk vodičov, meď s dlhými vláknami (LGC).
  • Priemer: 4 × 15 AWG (1,65 mm²).
  • Môže byť zakončené vidličkami či banániky.
  • V sade jeden pár káblov.
Varianta1,5 m
Audioquest Type 4 repro kábel - 2 m (FR) - banana
Audioquest Type 4 repro kábel - 2 m (FR) - banana
cablu-audioquest-type-4-singilecablu-audioquest-type-4-singile
PopisObrázky